Neviem, či som mala v živote viac šťastia ako iní, ale minimálne v oblasti tancovania určite. Aby bolo jasné, mám na mysli skutočné, umelecké tancovanie, nie ten sebazáchovný, občas krkolomný pohyb nad starosťami a trápeniami, ktoré nám život denne prináša.

Tanec…

cena čistenie podláhTanec bol pre mňa už od malička oveľa viac, ako len ladný, elegantný pohyb v rytme hudby. Zrejme som to podedila po otcovi, ktorý tancoval skvele a mal z tejto krásy skutočnú radosť. Aj vďaka nemu som sa dostala na tanečné konzervatórium v mojom meste, kde ma svet tanca dokonale a navždy pohltil. Vo veku, keď človek pochopí, že úplným sa stáva až vo dvojici, mi cestu skrížil strapatý a večne usmiaty zvukár v našom tanečnom súbore. Dnes sme spolu už niekoľko rokov a stále to medzi nami iskrí, takže okrem tanca mám v živote veľké šťastie aj v tejto. Snáď ešte vzácnejšej  a zložitejšej krokovej variácii.

Ale už…

Ale už nebudem zabiehať do podrobností, a tak radšej zopár slov o mojej profesii. Asi pred rokom – snáď kúsok viac – som musela začať myslieť na zadné kolieska, keďže tanec ako chlebík nemáva príliš dlhú trvanlivosť. Vedela som v tej chvíli jedno. S tancom prestať nechcem, aj keď jeho podoba už nebude na javisku a s orchestrom pod nohami. Manžel mal skvelý nápad. čistenie priemyselných podláhPresťahujeme sa do jeho rodného mesta, čo je hodinka cesty od môjho rodného mesta. Vie vraj totiž o dobrej možnosti ako kúpiť útulnú sálu, ktorá sa dá s niekoľkými úpravami premeniť na tanečné štúdio. Čo by bola – podľa jeho slov – super parketa práve pre mňa a moje tancovanie.

Priznám sa,…

Priznám sa, dostala ma už prvá obhliadka toho priestoru, takže netrvalo dlho a väčšina našich úspor padla na obchodnú transakciu s vedením mesta. Isteže, tých manželových „niekoľko úprav“ bolo nakoniec podstatne viac, ale nerobili sme to pre krásne oči pána primátora. Jediné, čo nás brzdilo bol tanečný parket – jeden hlavný a jeden v malej sále. Podľa slov majstra, by s ten menší dal opraviť za rozumné peniaze, takže sme to ďalej neriešili.čistenie podláh cena z m2 Horšie to bolo s hlavným parketom, ktorý zaberal fakt veľkú plochu. Profík nám vtedy povedal, že by ho bolo dobré kompletne vymeniť, prípadne hĺbkovo opraviť a vynoviť. A tajomne dodal, že v každom prípade by bola výmena lepšia. Keďže rekonštrukcia mu predĺži život iba o niekoľko rokov.    

Nakoniec…

Nakoniec sme improvizovali a dobre urobili. Za prijateľnú sumu sme nechali veľký parket opraviť, ale zároveň bolo potrebné nájsť profesionálnu firmu, ktorá z tej ušpinenej, nevábne pôsobiacej plochy stvorí skvelý a lákavý priestor pre tanec a radosť mojich žiakov. Niežeby som mala konkrétnu predstavu, čo treba podniknúť, ale zrejme zase raz zafungovala ženská intuícia. Večer som si tak vzala kávu ku kompu, manžela poslala od jeho videohry k telke a začala browsovať webom, aby som našla profíkov, ktorí sa venujú nielen podlahám. Ale najmä špičkovej čistiacej a upratovacej práci.

 

Bolo mi jasné,…cenník čistenie podláh

Bolo mi jasné, že idem hľadať ihlu v kope sena, ale manžel mal spásnu myšlienku. Hľadaj odrobinky, ako Janko a Marienka. Privedú ťa k perníkovej chalúpke. A tak som začala s pátraním podľa diskusií, rôznych odkazov a poďakovaní. Vyplatilo sa, fakt sa mi to vyplatilo! Po krátkom čase som začala objavovať more odkazov. Poďakovaní a kladných recenzií spojených s upratovacou a čistiacou firmou A SERVIS LIPKA, ktorá sa na trhu takýchto profesionálnych služieb pohybuje už dve desaťročia. Spoločnosti za jej kvalitnú prácu ďakovali nielen súkromné osoby, ale aj väčšie, či menšie firmy, rôzne organizácie, sociálne alebo zdravotnícke subjekty.

Prirodzene, že ma to zaujalo. Začala som postupne spájať ďalšie informácie, aby o mojom favoritovi vznikol lepší obrázok. Predsa len, mať precízne pripravený, ošetrený, a navyše bezpečný tanečný parket, vyžaduje ruky skutočných profesionálov.čistenie liatych podláh A propos, podlahy. V interiéri predstavujú samostatnú kapitolu, a preto som bola zvedavá, ako tento fenomén vníma A SERVIS LIPKA so svojim odborným zázemím a tradíciou.

Je to…

Je to v podstate veľmi zvláštne, no veľa ľudí, ktorí vo svojom interiéri vsadili na inštaláciu podlahy si rado myslí, že kvalitná dlážka – vinyl, betón, drevo, keramika – vydrží takmer všetko, takže priveľa opatery a behania s vlhkou handrou ani nepotrebuje. Na všetko postačí viac-menej vlažná voda, kvapka saponátu a je to. Áno, správne položená podlaha z výborného materiálu ponúka rad predností. A iste si nárokuje menej práce s ošetrovaním ako iné podlahové riešenia. Hlasy odborníkov však dlho a pravidelne upozorňujú, že primeraná údržba by sa jej vyhýbať nemala.

Predsa len,…

Predsa len, podlaha je namáhaná v každom smere a rôznymi spôsobmi, takže istá miera opatery býva na mieste. čistenie podláh v domácnostiA keď už nič iné, starne okolo nás všetko, podlahy nevynímajúc. A tak proces nezvratného starnutia materiálu nie je možné zastaviť, len čiastočne pribrzdiť. Aj preto by sme podlahy nemali čistiť neznámymi metódami a neodskúšanou chémiou. Väčšina dnešných druhov podláh býva totiž v prípade neodborného a nepremysleného počínania v priebehu čistenia, resp. aj pri dlhodobom nešetrnom užívaní, náchylná k poškodeniu rôzneho druhu a intenzity. Našťastie, dnes si každý zákazník na trhu môže vybrať profi upratovaciu a čistiacu firmu aká mu vyhovuje. Môže si zvoliť spoločnosť, ktorá mu dá podlahu do poriadku presne podľa jeho predstáv a želaní. No mal by pritom vždy vyberať uvážlivo, s dostatkom presných informácií a preverných skutočností.

čistenie mramorových podláhNeprestalo…

Neprestalo – a sotva kedy prestane – platiť, že ozajstnú kvalitu a poctivo odvedenú robotu nezvláda každý, tým skôr, ak ide o navýsosť odborný zásah spojený s pomerne drahou investíciou, ktorou dobrá podlaha bezpochyby vždy bola a bude. A tak by mal každý klient sledovať, či vybraná firma disponuje primeranou a zodpovedajúcou mierou odbornosti, firemnej tradície, dostatkom skúseností, modernými technológiami, a najmä – skutočnými a naslovovzatými profesionálmi, pre ktorých je práca všetkým.renovácie podláh K takýmto spoločnostiam na našom trhu už dlhodobo patrí aj firma A SERVIS LIPKA. Obsahom jej zákazníckych služieb býva profesionálna údržba, ošetrovanie a čistenie podláh, pričom pri tejto odbornej činnosti využíva predovšetkým najkvalitnejšie a najmodernejšie technológie a postupy.

Samotné…

Samotné čistenie podlahy štartuje tradičné, a pritom šetrné vydrhnutie celej plochy, pričom pracovníkom spoločnosti A SERVIS v tomto výkone výdatne pomáha účinná a praxou osvedčená chémia. Kľučový technický prostriedok, ktorý je stabilnou sučasťou čistiacej metódy, predstavuje mimoriadne výkonný a spoľahlivý jednokotúčový stroj. Jednokotúčový stroj je odborníkmi obecne považovaný za jediné zariadenie podobného typu, ktoré dokáže súčasne vykonať detailne aj celkové vyčistenie každého typu podlahy. Technicky ide  mašinu s pracovnou hmotnosťou okolo 50 kilogramov.voskovanie podláh Počas práce využíva výrazný prítlak smerujúci na samotný čistiaci kotúč s priemerom 45 centimetrov. Po dôkladnom vykratáčovaní podlahy začnú špecialisti A SERVIS plochu vysávať silným a moderným, priemyselným vysávačom. Sila tohoto výnimočného stroja zvládne odstrániť uvoľnenú špinu, mastnotu aj všetky zvyšky zažratých nečistôt. Vysávač navyše s prehľadom a poctivo vysaje aj zvyšnú vodu, ktorá na podlahe ostala.

Po skončení…

Po skončení vysávania býva preto povrch hygienicky čistý a vydezinfikovaný. Finálnym krokom je ešte jedno umytie, ale už len čistou vodou, keďže sa tak zneutralizujú zvyšky čistiacej chémie. Následne sa necháva podlaha pomaly vyschnúť. Pár slov k chemickým čistiaciam látkam. Spoločnosť A SERVIS LIPKA pri čistení podláh využíva predovšetkým zásaditú chémiu. Ak treba, nie je problém aplikovať aj chemické čistidlo s kyslým profilom. Tieto prípravky sa však hodia hlavne na účinnú a dôkladnú likvidáciu pozostatkovfluatace podlahy vápna alebo cementu, prípadne iných zbytkov používaných hmôt používaných pri stavebných alebo rekonštrukčných prácach.

Upratovacia…

Upratovacia spoločnosť A SERVIS v tomto smere klientom garantuje, že počas používania kotúčového čistiaceho stroja a špeciálnej šetrnej chémie nedochádza k žiadnym poškodeniam povrchu podlahy, tým skôr, že zamestnanci venujú vysokej kvalite a bezpečnosti celého čistenia maximálnu pozornosť. Príkladom starostlivosti a profesionality sú aj používané čistiace kartáče. Firma A SERVIS používa vo svojom kotúčovom stroji kartáče tej najvyššej kvality. Každý z nich disponuje obzvlášť jemnými a šetrnými štetinkami, takže z pohľadu strojového čistenia sú dokonale funkčné a výnimočné, ergo ich pohyb podlahu nijako nezaťažuje ani nepoškodzuje. 

prípravky na čistenie podláhZásadným…

Zásadným prvkom a podstatnou technologickou zložkou odborne ošetrenej podlahy býva jej konečné navoskovanie. Spoločnosť A SERVIS LIPKA realizuje túto činnosť v procese tzv. fluatácie. Kedy na čistú podlahu býva postupne nanesený priemyselný polymér, teda vosk. Polymér zabezpečuje, že podlaha sa nebude špiniť a zachová si čistý vzhľad čo najdlhšie.

Takýto špeciálny priemyselný vosk nemeckej výroby, ktorý býva zväčša pololeského alebo matného typu, dokáže konkrétnej podlahe v danom priestore, prepožičať nielen optimálnu a dlhodobú pružnosť, ale aj žiadaný protišmykový efekt, čo znamená podstatne vyššiu úroveň bezpečnosti pre jej užívateľov.

Na povrchu…

Na povrchu čistej podlahy sa tento kvalitný druh priemyselného polyméru správa ako dokonalý a preverený protektor, takže povrch navoskovanej podlahy nebýva tak ľahko náchylný na poškriabanie, tvrdé zaobchádzanie alebo nešetrné presuny kusov nábytku. Podlaha si preto aj oveľa dlhšie uchováva svoj žiarivý, čistý vzhľad. A naviac, spomínaný protišmykový efekt pomáha klientovi pri bezpečnom pohybe po samotnej podlahe, čo býva, najmä  pri malých deťoch alebo senioroch, jednozačným a vítaným bonusom. ako vyčistiť podlahuObchodná značka polyméru PKD tak reprezentuje odolný, šetrný a veľmi účinný typ priemyselného vosku. Zákazník iste s veľmi rád ocení, že jeho odborne navoskovaná podlaha sa udržiava podstatne jednoduchšie a komfortnejšie, pričom na nej tak nevidno neestetické stopy a otlačky nôh.

Spoločnosť A SERVIS…

Spoločnosť A SERVIS pripravenú podlahu zvykne navoskovať minimálne dvakrát až trikrát. Konečným cieľom býva, aby sa na vytvorila pevná, kompaktná a maximálne odolná vrstva, ktorá na dlhý čas zaručí nielen jej elasticitu a protišmykovosť, ale spoľahlivo ochráni čistý a príjemný vzhľad celej podlahy. Pre zákazníka A SERVIS sú tak výhody tohoto typu čistenia a voskovania len na jeho strane ihriska. Špičková technológia moderného čistenia kotúčovým strojom prináša nielen výnimočnú, overenú a dlhotrvajúcu kvalitu, ale zároveň komplexný a na trhu jedinečný systémčím vyčistiť podlahu odborného ošetrenia podlahy.

Po tomto…

Po tomto postupe ostáva povrch dokonale čistý, pružný a odolný voči mechanickým aj chemickým rizikám bežného užívania. V konečnom dôsledku tak klient A SERVIS získava nielen vynikajúci produkt v podobe perfektne čistej podlahy, ale aj výrazne usporí, keďže skutočná kvalita od profesionálov ponúka viac výhod odrazu. S manželom sme si firmu A SERVIS LIPKA vybrali okamžite a so samotnou spoločnosťou a jej ľuďmi to trvalo o „jedno okamžite“ dlhšie. Boli vážne milí, ústretoví a slečna na linke nám dokázala presne a fundovane poradiť. Celkom jasne som cítila, že sa dohováram s profesionálmi, ktorí majú na prvom mieste zákazníka a jeho plnú spokojnosť. 

Na druhý…

Na druhý deň nám do mailu prišla cenová ponuka, presná ohoda o termíne a dajaké technické podrobnosti. Všetko v poriadku a dokonale pripravené.

Ostávalo už len počkať na profíkov z Umývanie, čistenie podláh a tešiť sa na výsledok. Dvaja páni boli na chlp presní,čistenie drevených podláh takže už o niekoľko minút mohli začať s čistením nášho parketu. Práca im šla krásne od ruky, a tak sa zo škaredého káčatka, nebadane vynárala elegantná podlaha z masívneho dreva.  Keď boli hotoví a podlaha svietila ako nová, mali sme spolu s manželom veľkú radosť, keďže výsledok o niekoľko profi stupňov prekonal aj naše najtajnejšie želania. Asi takto nejako by mala vyzerať odborne odvedená práca skúsených profesionálov, pomyslela som si v duchu.

A to…

A to nechávam bokom vystupovanie a chovanie oboch pánov z firmy A SERVIS LIPKA, ktoré bolo príkladné a vysoko kultúrne. Upratovacia a čistiaca spoločnosť A SERVIS LIPKA je tak pre nás oboch – po tejto skúsenosti –  jednoznačnou voľbou so zárukou dokonalej kvality, precíznosti a vysokej odbornosti. Aj preto vám vám ich perfektné služby veľmi radi odporúčame.