podlahy

Strojové čistenie podláh v Banskej Bystrici

Naša upratovacia firma sa zameriava na strojové čistenie podláh. K úspešnému strojovému čisteniu podláh používame kotúčový stroj, ktorý zaistí detailné a hĺbkové vyčistenie. Postupujeme nasledujúcim spôsobom, podlahu najskôr kvalitne vydrhneme pomocou veľmi účinnej čistiacej chémie. Akonáhle bol povrch dôkladne vykartáčovaniý, nasleduje odsatie všetkých nečistôt, masnôt a vlhkosti vysoko výkonným vysávačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami. Potom podlahu ešte raz namočíme čistou vodou, aby sa neutralizovala od zvyšného chemického roztoku a necháme doschnúť. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným z prístrojov, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Tento jednokotúčový stroj o váhe 50 kg s prítlakom na kotúč s priemerom cca 45 cm, využívame na čistenie dlažby, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových podláh, liatych podláh alebo kameninových podláh. Garantujeme Vám, že naši pracovníci sú riadne vyškolení a profesionáli, ktorí k svojej práci používajú vždy kvalitné prípravky a pomôcky. Našim zákazníkom vždy po čistenie podláh odporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovať nanesením fluatácie – priemyselného polyméru – voskovanie podlahy. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu podlahy.

 

generalne-cistenie-podlah-bratislava

Voskovanie podláh – Fluatácia

Na podlahy dávame spravidla pololesklý alebo matný vosk. Tento polymér má radu výhod, napríklad: na podlahách nie sú vidieť toľko stopy, má mierny proti sklz, podlaha sa vďaka nemu oveľa lepšie udržuje a veľmi výrazne predĺži životnosť podláh.

 

PODLAHY Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. pobočka Banská Bystrica svojim zákazníkom ďalej ponúka aj rad iných služieb ako je strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujemedenné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo na upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklenných plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklenných plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GlasProtect. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Pre čistenie fasád tiež používame metódu pieskovaním, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod.
 
Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 734 alebo formou emailu: centrala@a-servislipka.sk.