Hĺbkové čistenie a tepovanie koberca

Prácu, ktorá bola zameraná na strojové čistenie a tepovanie kobercov , sme realizovali 27. septembra 2013. Pri tomto strojovom čistení kobercov bolo spotrebovaných10 litrov čistiacej chémie a celá akcia bola vykonaná dvoma našimi zamestnancami, ktorí celú prácu zvládli za 12 hodín.

Pre čo najlepšie strojové čistenie kobercov používame kotúčový stroj a veľmi kvalitnú a účinnú chémiu. Táto chémia prenikne hlboko do štruktúry koberca a efektívne na seba naviaže nečistoty a znečistenie z akéhokoľvek koberca. Potom, ako táto chémia splnila svoj účel, sme celý povrch koberca podrobili dôkladnému mechanickému čisteniu kotúčovým strojom so šampónovacím kartáčom. Jeho štetiny sú 12cm dlhé a vďaka ich mäkkosti nie sú vlákna koberca vôbec poškodené. Kotúčový stroj z koberca dokonale odstráni zatvrdnuté a zaschnuté nečistoty. Akonáhle bola celá plocha koberca dokonale vykartáčovaná, použili sme vysoko výkonný priemyselný vysávač so špeciálnou štrbinovou hadicou, ktorý z koberca odstránil všetku chemickú penu, vodu a vlhkosť. Koberce boli dosť znečistené, pretože neboli dlhšiu dobu podrobené čisteniu, ale naším postupom sa podarilo odstrániť všetky fľaky, ktoré sa na kobercoch vyskytovali. Dokonca sme odstránili aj škvrny, ktoré sa nepodarili odstrániť ani predošlej upratovacej firme, ktorá koberce servisovala. Zákazníčka, ktorá dohliadala na celý priebeh našej práce, bola s konečným výsledkom veľmi spokojná.

Bližšie informácie nájdete TU

Túto zákazku pre Vás vieme vykonať aj v týchto mestách: Piešťany, Ružomberok, Topoľčany, Dubnica nad Váhom, Čadca, Rimavská Sobota, Trebišov, Bratislava, Košice, Komárno, Levice, Fiľakovo, Štúrovo, Nová Dubnica, Svidník, v Bratislave, v Košiciach.

Ešte pre Vás vieme vykonať: strojové čistenie a tepovanie kobercov, rotačné kartáčovanie a renovácia vlákna koberca, renovácia historických fasád a sôch pieskovaním, dôkladné čistenie linolea, rekonštrukcia kamenných fasád pieskovaním, upratovanie obchodov, impregnácia a voskovanie linolea, umývanie a čistenie fasád.