AGO

Firma A SERVIS LIPKA ako jediná upratovacia firma v Českej republike, na Slovensku a najnovšie aj v Rakúsku zabezpečuje komplexný servis na odstránenie graffiti a kvalitnú antigraffitovou ochranu VRÁTANE SERVISU ODSTRÁNENIA GRAFFITI Z NAŠICH AGO.

 

Antigraffiti náter – AGO

Na antigraffitový náter poskytujeme najlacnejšiu cenu v Slovenskej republike a to od 4 €/m². Pri hladkých plochách nanášame zvyčajne 3 vrstvy, ale pri štruktúrovaných a pórovitých povrchoch je nutné naniesť vrstiev 6-12. AGO možno aplikovať aj na MARMOLIT a to vo 3-5 vrstvách v cene od 17 € / m2. Antigrafitová ochrana je nanášaná v niekoľkých vrstvách podľa štruktúry povrchu. Aplikovať ho môžeme na všetky druhy plôch vrátane plastov. Jediné materiály, ktoré neznesú AGO sú sklo, leštené kovy a priehľadný polykarbonát. Nanášanie antigraffitového náteru je proces, pri ktorom je potrebné mať vonkajšie klimatické podmienky nad + 10 ° C. Ošetrenie povrchov s AGO je nekomplikované a vždy so 100% výsledkom. Postupujeme tak, že graffiti odstránime a potom nanesieme tzv. jednorazový náter Bellinzoni, ktorý docieli to, že je ochrana zachovaná a znásobená tak, že jej funkčnosť vydrží až 6 rokov a znesie viac. Ak vykonáme antigraffiti náter a alebo nástrek na vašej budove, sme schopní na akomkoľvek mieste v Českej a Slovenskej republike, po novom aj v Rakúsku, odstrániť graffiti do 14 dní v akomkoľvek i najmenšom rozsahu. Pre našich zákazníkov je v zmluve o dielo zakotvené servisné čistenie a odstraňovanie z našich AGO.

 

antigraffiti-nater
 

Funguje je to tak, že ak sa objaví na fasáde graffiti, my ho odstránime, tak vždy ZADARMO na tomto konkrétnom mieste vrátime nový plát AGO tam, kde sme pracovali, takže tam znovu nanesieme nové AGO, ktoré bolo oslabené našou odstraňovacou činnosťou. Týmto Vám môžeme ponúknuť službu za prijateľnú cenu. Viacnásobná ochrana je drahá cca od 20 € / m2. a hlavne je úplne zbytočné chrániť za vyššie finančné čiastky všetky miesta na fasáde, keď je pravdepodobné že nebudú pokreslené všetky chránené plochy za jej životnosť. Naša firma nemá v SR konkurenciu nielen v cene, ale predovšetkým v servisnej činnosti a v nastavenom systéme ako udržať budovy bez graffiti.

 

Technické údaje k antigraffiti náterom AGO / antigraffitová ochrana /:

– Realizuje sa na všetky typy povrchov, okrem skla, polykarbonátov a leštených kovov.

– Fasádu neutesňuje, nezadržiava vlhkosť v budove a objektoch – funguje

– Náter je paropriepustný – vlhkosť z fasády vystupuje

– Náter je hydrofóbny – vlhkosť do fasády nevstupuje – odpudzuje vodu.

 

graffiti

 

Odstránenie graffiti z fasády

Naša firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zaoberá odstránením graffiti z fasády. Avšak toto odstránenie sa nezaobíde bez odstránenia i fasádnej farby, preto je nutné si ju nechať znovu namiešať a naši pracovníci ju po odstránení graffiti opäť nanesú na plochu. Vhodné je samozrejme opatriť fasádu špeciálnou antigraffitovou impregnáciou. Pri veľmi poréznych a hrubých omietkach sa nám pri odstraňovaní graffiti môže stať, že odstránime aj farbu fasády. Graffiti sa musí čo najviac zoslabiť a následne sa pretrie fasádnou farbou. Ak sa zamaľujú graffiti bez ich stenčenia, prestupujú viditeľné pôvodné kontúry a finálny výsledok nie je efektívny. Prevenciou ako ochrániť Vaše fasády pred vandalizmom tohto typu, je náter alebo nástrek antigraffiti ochrany, z ktorého idú kvalitne graffiti odstrániť. Je potrebné zdôrazniť, že nie je možné odstraňovať graffiti, ak vonkajšia teplota klesne pod 10°C, pri ktorej prípravky na odstránenie graffiti prestávajú plniť svoju funkciu. Z našich skúseností tiež vieme, že pri nízkych teplotách sa ani nevyskytujú nové graffiti.

 

Ďalšie ponúkané služby firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. :

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. svojim zákazníkom ponúka aj rad iných služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je prevažne vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme graffiti a nanášame ochranu antigraffiti, odstraňujeme nepovolené polepy z presklených plôch. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, spór zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG, tzv. náterom LSG dosiahneme to, že zamedzíme tvoriacu sa vlhkosť, ktorá spôsobuje rast a tvorbu zelených sanitrov a zamedzíme a odstránime súčasné mikrobiálne napadnutia. Táto funkcia je založená na princípe zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Pre tieto všetky prípady je najvhodnejší spôsob, použiť špeciálnu pieskovačku W 1-40 a abrazíva tj. jemný piesok, granit, šupky z vlašských orechov, kedy dopadom abrazíva na povrch dochádza k odstráneniu usadených nečistôt, omietok či starých náterov či graffiti. Metódu pieskovania možno použiť aj na čistenie fasád historických budov či pamiatok. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, v Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.